essay writers uk

ZESTAWY INTERAKTYWNE

 • Jesteśmy autoryzowanym partnerem handlowym produktów interaktywnych marki Promethean.
 • Promethean ActivPanel to linia monitorów interaktywnych zaprojektowanych z myślą o równoczesnej współpracy nawet dziesięciu osób. Monitory o rozdzielczości Full HD i Ultra HD gwarantują krystaliczny obraz, wierność barw i ostrość każdego szczegółu. Wspierane wielokrotnie nagradzanym oprogramowaniem Promethean ActivInspire i ClassFlow monitory ActivPanel, stanowią potężną platformę dostarczającą interaktywne, multimedialne możliwości gotowe do wykorzystania podczas realizacji projektów, szkoleń oraz codziennej pracy.
 • Możliwości oprogramowania Promethean
 • Wystarczy tablet, smartfon (nawet urządzenia przyniesione przez ucznia) czy dedykowane urządzenie Prometheana, aby każdy z uczniów mógł zabrać głos w trakcie lekcji. Dzięki oprogramowaniu ActivEngage2 praktycznie każde urządzenie mobilne w rękach ucznia można zamienić w narzędzie do interakcji z nauczycielem (udzielanie odpowiedzi, testowanie, sprawdzanie postępu w zrozumieniu prezentowanego materiału, wychwytywanie osób dla których lekcja jest za trudna).
 • Multimedialne i żywe lekcje ograniczone tylko pomysłowością nauczyciela. Łatwe i ergonomiczne narzędzia zaprojektowane przez nauczycieli dla nauczycieli pozwalają tworzyć dynamiczne i interaktywne lekcje lub nadać nowe życie już istniejącym w formacie Microsoft® PowerPoint®, SMART Notebook, Microsoft® Word czy PDF.
 • Czas opracowania i przygotowania lekcji skrócony do minimum dzięki korzystaniu z materiałów 1,6 milionów użytkowników z całego świata. Tysiące gotowych rozwiązań opracowanych przez nauczycieli i partnerów Prometheana, dają mocną bazę startową. Można je wykorzystać od ręki lub dostosować do własnych potrzeb, tak aby spełniały wymagania danego programu nauczania czy uczniów.

·         Tablice interaktywne Promethean

 • Promethean to wiodący na świecie dostawca interaktywnych rozwiązań dla edukacji, firm szkoleniowych oraz biznesu.
 • Firma Promethean tworzy od wielu interaktywne oraz multimedialne produkty, używane na całym świecie i obejmujące możliwością zastosowania wiele sektorów rynku. Produkty i systemy Promethean znajdują zastosowanie w edukacji, biznesie oraz instytucjach publicznych, wszędzie tam, gdzie priorytetem jest szeroki rozwój umiejętności i zdobywanie wiedzy w ciekawy, nowoczesny sposób.
 • Misją firmy jest niezawodność i jakość. Już od momentu projektowania, aż po produkt końcowy firma dokłada wszelkich starań, tak żeby użytkownik tej marki miał jak najmniej problemów technicznych i mógł swobodnie realizować wyznaczone cele edukacyjne. Produkty Promethean są projektowane przez nauczycieli dla nauczycieli i mogą pochwalić się cała gamą prestiżowych nagród przyznawanych przez środowiska edukacyjne, na całym świecie.
 • Oferowane przez firmę Promethean rozwiązania, bezproblemowo współpracują ze sobą tworząc zintegrowany i interaktywny system, który łatwo można skalować i rozbudować o kolejne elementy w zależności od zmieniających się potrzeb.
  Kompletne, łatwe do wdrożenia i intuicyjne w obsłudze środowisko składa się z m.in. z tablic interaktywnych ActivBoard, monitorów interaktywnych ActivPanel, systemów do głosowania, nagłośnienia, wizualizerów, prezenterów, akcesoriów do tablic oraz oprogramowania ActivInspire do tworzenia lekcji czy prezentacji.
 • ActivInspire to doskonałe i intuicyjne oprogramowanie dołączane gratis do każdej tablicy interaktywnej ActivBoard. Pozwala ono każdemu na przygotowanie interaktywnej, bogatej w multimedia lekcji w prosty i intuicyjny sposób. Każda osoba, nawet bez doświadczenia w korzystaniu z tego typu aplikacji, da sobie
  radę w tworzeniu atrakcyjnych materiałów interaktywnych.
  Dodatkowym, doskonałym wsparciem do pracy z ActivInspire jest specjalny portal Promethean Planet, gdzie można skorzystać z ponad 100 000 zasobów interaktywnych tworzonych przez nauczycieli z całego świata.
  Licencja na oprogramowanie ActivInspire obejmuje instalację na wszystkich komputerach w szkole, a każdy z nauczycieli ma możliwość instalacji go na swoim komputerze domowym.
 • Witryna tabliceactiv.pl ma za zadanie przybliżyć Państwu produkty firmy Promethean i zachęcić do skorzystania z oferty tej firmy. Tablice ActivBoard i monitory ActivPanel pracują od wielu lat i sprawdzają się w placówkach na całym świecie, poczynając od USA, przez Wielką Brytanię i Europę, a kończąc na Azji i Japonii.
 • Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania zachęcamy do kontaktu z nami. Nasi dedykowani specjaliści udzielą wszelkich odpowiedzi oraz stworzą projekty i wyceny dopasowane do nawet najbardziej nietypowych potrzeb.

 

 

DESIGN: INFORD.eu